5 Jaar progressiegerichtwerken.nl
Op de kop af 5 jaar geleden startte ik dit blog met deze post. Het berichtje dat ik hier nu schrijf is post nummer 629 (in het archief van de site kun je ze allemaal vinden). Ook schreef ik in deze vijf jaar twee boeken: Progressiegericht werken en De psychologie van progressie (een derde volgt waarschijnlijk snel).
8 Comments
Hoi Coert. Wat fijn dan je al die jaren je kennis met ons deelt. Kijkt uit naar je derde boek. Kan vast daarmee mijn progressiegerichte insteek nog meer verbreden. Groetjes Karin
Bedankt Karin!
Gefeliciteerd Coert!
Bedankt Wim!
Coert en natuurlijk ook Gwenda,
Van harte gefeliciteerd, jullie hebben al heel veel goed werk gedaan, echt knap en ga maar door. Het is echt belangrijk en waardevol.
Groet
Peter de Kuijer
Bedankt, Peter!
gefeliciteerd Coert. De prestatie die jullie hier leveren is indrukwekkend. Gemiddeld meer dan 2 posts per week, en telkens goed onderbouwd.
Bedankt Jozef!